Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pálí mě oči, co mám dělat?

    Dotaz z 6. 1. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Z neustálého koukání do počítače v práci mě pálí oči. Co byste mi doporučili?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, při nadměrné práci na počítači jsou oči hodně namáhány a běžně se může objevit jejich pálení, slzení, rozmazané vidění. Určitým vodítkem k očnímu komfortu je přizpůsobit si jas monitoru okolí, nenechat se oslňovat, zvětšení písmen, pravidelné přestávky, oční jóga a v neposlední řadě použití očních kapek (při práci na počítači mrkáme totiž třikrát méně, což vede k nedostatku slzného filmu a oči vysychají). S přáním hezkého dne Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    • Problémy s Pálením a Suchostí Předkožky: Co Dělat a Jaké Doporučení Následovat

      Mam problem s palenim predkozky. Pali me vrchni cast a je velmi sucha, nevim co s tim mam delat. Co byste mi doporucila?

    • páli mě oči a slzí kýchám rýmu nemám,stále asi 3 měsíce.

      Ješte mám tlak do hlavy,suchý nos a rýmu nemám,jen lehce a občas s kousky krve,pří smrkání.A únava. Děkuji.

    • Zánět močových cest v těhotenství: Co dělat při přetrvávajících příznacích?

      Dobrý den, jsem ve 20 týdnu těhotenství. Mám zjištěný zánět močových cest (bílkovina a krev v moči), ve středu večer mi byl předepsaný Xorimax. Používám k němu blokurimu. Je neděle a ja nevnímám změny....

    • Oteklý penis, bolesti, pálení při močení a krev

      Dobrý den mám oteklý penis a mám i možná zánět mám velké bolestí ale nemoho se teď mimořádně dostát doktorovi a bolí mě i Močák a při čůrání mě to pálí a teče mi krev co mám dělat

    • Intimní problém

      Dobrý den chtěla bych se zeptat co mám dělat když mě to po pohlavním styku s přítelem pálí a mám divnej tlak v pochvě když jsi na WC po pohlavním styku nevím co mám dělat gynekolog má dovolenou

    • Léky na žluté výtoky

      Dobrý den beru prášky na žluté výtoky a furt mi nepomáhají svědí mě to a palí po prášcích..mám za sebou plno prášku do pochvy a žádný mi nepomohl naopak to zhoršil už nevím co mám dělat pomůžete mi ?

    • Potíže s Močovou Trubicí

      Dobrý den, dnes jsem si vzala první tabletku Furolinu 100mg,ráno v 9.00.ale celý den mě tak strašně pálí močová trubice, že je to ještě horší, co mám dělat? Děkuji za odpověď

    • pálení penisu

      Dobrý den,pracuju v řeznictví a nejspíš sem si neumyl ruce po kontaktu s masem a šel sem čůrat,od té doby mě už dva dny palí penis, nevíte co mám dělat?

    • uleva pro suche oci

      Dobry den, uz rok mam velmi suche oči. Bohuzel jsem ani s kapkami Hylo Dual Intense a se Systane Complete bez konz. nedosáhla 100% ulevy. Nyni situaci jeste zhorsil Maxitrol, po kterem me oci pořád pali...

    Nejnovější otázky v poradně