Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pastilky Strepsils med a citron při vysokém tlaku a užívání léků Izoptin a Prestarium.

    Dotaz z 13. 5. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, je prosim mozne uzit pastylky Strepsils med a citron, kdyz mam vysoky tlak, na ktery beru prasky ( Izoptin+ prestarium)? Dekuji moc za radu.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý den,

    pastilky a spreje Strepsils můžete při léčbě Isoptinem a Prestariem užívat bez obav.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Sabina Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně