Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Péče o neštovice po vytvoření stroupku a vhodnost krémů Uriage CICA a měsíčkového másla

    Dotaz z 4. 11. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den , prosím Vás jak pečovat o neštovice když se udělá stroupek ? Mám doma krém Uriage CICA krém a měsíčkové máslo od purity vision , jsou tyto krémy vhodné nebo je lepší zvolit s spf ? Ale na sluníčko kůže vzhledem k ročnímu období vystavené nebude . Mockrát Vám děkuji
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.
    Na dotaz odpovídá
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.

    Dobrý den, produkty Uriage CICA krém v kombinaci s měsíčkovým máslem jsou vhodné pro péči o stroupky po neštovicích. Uriage CICA krém pomáhá v regeneraci pokožky a jeho pravidelným používáním předcházíte vzniku jizev na kůži. Měsíčkové máslo je vhodné na promazávání a také na podporu regenerace kůže. Doporučuji omývat kůži regeneračním mycím olejem Uriage Xémose C8+ ((https://www.drmax.cz/ur-xemose-huile-lavante-fp-500-ml), který pokožku vyživí a zvláční již při mytí. Ráno a večer aplikujte přípravek Uriage CICA regenerační krém a 2 x denně v průběhu dne aplikujte měsíčkové máslo. Všechny zmiňované přípravky zakoupíte v lékárnách Dr.Max nebo na

    Nejnovější otázky v poradně