Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Špinění při užívání Exacylu a askorbové kyseliny

    Dotaz z 28. 10. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den beru Exacyl 3x denně i s askorbovou kyselinou a začala jsem špinit, doktor mi řekl že mohu lék pomalu vysadit, když jsem to udělala, začala jsem špinit a dnes včera jen slabounké špinění v noci úplně čistá a dnes ráno znovu krev přestože jsem lék včera ani dnes ráno vůbec nevysadila
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    vo Vašom prípade doporučujem opätovne kontaktovať lekára aby rozhodol o ďalšom postupe a prípadnej medikácii.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně