Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Placení stravenkami

    Dotaz z 15. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrýden.Da se platit za online-objednávku stravenkami Sodexo a Unisek ?
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Dobrý den,

    děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotních problémů a užívání léků. Kontaktuje, prosím, zákaznickou linku lékáren Dr.Max na čísle 516 770 100 nebo napište na info@drmax.cz. Volat můžete od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 19:00 hodin.

    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek dne

     

    Podobné dotazy

    • stravenky

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se při objednávce online a vyzvednutí na prodejně dá platit papírovými stravenkami Edenred Benefits MULTI? Je nějak omezený počet papírových poukázek případně...

    • stravenky

      Dobrý den kolika stravenkama multi benefity na ras platit vzaly mi pouze 6kusu loni jsem platil i 4000kc letos můžu jen 1300kc

    • Stravenky při rezervaci zboží

      Dobry den,mám dotaz,mohu platit stravenkami na prodejně i když si zboží rezervuji na tu prodejnu? Děkuji

    • Stravenky od úřadu práce

      Dobrý den, dá u vás platit stravenkami od úřadu práce

    • Možnost platby stravenkou Chéque Déjeuner ve vašich lékárnách

      Dobrý den, je prosím možné ve vašich lékárnách platit stravenkou Chéque Déjeuner ? Děkuji

    • platba

      Dobrý den, objednala jsem si prací prostředky. Je možné platit stravenkami?

    • všeobecné poradenství

      Dobrý den, je prosím u vás možné platit i stravenkou typu - Ticket benefits - Multi? Děkuji za vaši odpověď.

    • platba poukazem

      zdravim pisete na strankach ze se da zbozi z lekarny platit poukazem o jaky se prosim jedna berete i stravenky multi dekuji za odpoved

    • Mám štiplavi kašel a rýmu

      Dobrý den prosím vás potřeboval bych poradit mám štiplavi kašel a rýmu potřeboval něco na to mám alergie na jód a budu platit v lékárně stravenky od Úřadu práce děkuji pěkně

    Nejnovější otázky v poradně