Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • po extrakci dvou zubů

    Dotaz z 18. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrýden,dnes mibyla provedena extraxe 2 zubu.Mam napsané antibiotika, ale dr mi neposlal recep
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud je recept předepsán, jen Vám nedošel smskou, můžete léky vyzvednout na Váš občanský průkaz. Pokud ale lékař zapomněl recept předepsat, musíte ho znovu kontaktovat.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Bolest po chirurgické extrakci zubu

      Dobrý den, před dvěma týdny jsem byla na chirurgické extrakcí dvou osmiček, ale stále mě zuby bolí směrem do nosní dutiny. Není to nic hrozného, stačí 1-2 ibalginy za den, ale nevím, zda je to ještě...

    • Je normální bolest po extrakci zubů?

      Dobrý den,7.10. jsem byla na extrakci dvou osmiček(horní a dolní vlevo). Je normální, že mě to ještě asi tak 2x denně začne bolet?Vezmu si ibalgin a je to dobré:) Děkuji za odpověď

    • Stehy po extrakci zubu

      Dobrý den, dnes je to 18tý den od extrakce 8miček, které se zašívali, jelikož ani jedna nebyla venku. Doktor mě informoval, že stehy jsou vstřebávací a cca do dvou týdnu se vstřebají samé. Od vytržení...

    • Stehy po extrakci zubu

      Dobrý den. Mám dva týdny a něco po extrakci dvou zubu hned vedle sebe 6 a 7 . Měla jsem dva stehy. Vše proběhlo bez problémů až teď mě začaly bolet stehy když si tam sáhnu jazykem bolí stehy nebo dásně...

    • Alkohol a káva po chirurgické extrakci zubu

      Ráda bych se zeptala, kdy mohu pít alkohol a kávu po chirurgické extrakci osmičky. Na extrakci jsem byla před pěti dny. Děkuji

    • Problémy po extrakci zubů

      mám dotaz ohledně extrakci zubu celkem jich bylo 5 zubu 4 ve předu jedna stolička, kdy se začne vstřebávat šití dosti mně pálí jazyk, když zavadím jazykem o šití

    • Otok tvář po extrakci zubu

      Mám3.den oteklou tvář po extrakci zubu ,otok nejni teplý ani zarudly, je jen trochu v jednom místě tvrdší.Zub mi trhali v zánět Antibiotika jím 3. de Je to běžné?

    • Uvolnění stehu po extrakci zubu

      Zdravím. Jsem po zákroku vyrvání spodní osmičky zubu. Akorát se mi uvolnil jeden ze stehů. Mám to řešit s lékařem, nebo to nechat být?

    • Křivý koutek po extrakci zubu

      Dobrý den,6 hodin po vytržení zubu mám stále křivý koutek pusy.Je to poraněný nerv?

    • Je Diomax v na otok úst po extrakci zubu?

      Dobrý den, lze použít diomax na otok úst po extrakci zubu?

    Nejnovější otázky v poradně