Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Po fyzické námaze v praci mne boli ruce a udělají se mi modřiny.Děla se to i po lehkém otroků nohou a rukoach.

    Dotaz z 23. 8. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den.Dělají se mi po fyzické námaze lehke otoky na nohách rukách.Nebo se udělá lehký otok a udělají se mi modřiny.A ruce boli druhy den to splašené a modřiny se zbarvuji.Co to muže být?Dela se mi to už dlouho.Předem dekuji za odpoved
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    takýto stav už nie je na samoliečbu, preto kontaktujte lekára, ktorý spraví potrebné vyšetrenie a stanoví diagnózu. Ak by išlo o problém s cievami, postačovať by mohol aj voľnopredajný liek DIozen, no ako hovorím, najprv treba zistiť, čo to spôsobuje, a to sa cez internet nedá.

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

    Nejnovější otázky v poradně