Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Po ránu zmatený pak je to normal

    Dotaz z 5. 3. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Ráno je nesoustředěnost pak během dne je to lepší užívá lecitin střídá se s gingo užívat raději večer než ráno děkuji za odpověď!
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    gingko doporučuji užívat určitě ráno nebo dopoledne, ne na večer, mohlo by to mít za příčinu nespavost. Lecitin lze užívat kdykoliv v průběhu dne.

    S pozdravem 

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně