Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pocit tlaku

    Dotaz z 9. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, už čtvrtý den cítím cítím tlak po celém obvodu těla (i v zádech) ve výši nadbrišku - jakoby v pruhu. Je to hodně nepříjemné a tlak je dost silný - jakoby se mi něco tlačilo ven. Může to být zavodnění? Co dělat pro to, aby to odeznělo? Jiné problémy nemám. Děkuji.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    nemyslím si, že je to zavodnenie, no ohľadom diagnózy kontaktujte lekára, ktorý Vás vyšetrí a zistí presnú diagnózu. Cez monitor počítača sa diagnóza stanoviť nedá.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně