Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Podvrtnuté koleno (zrejme)

    Dotaz z 19. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň, včera som sa šmykla a dosadla do dvojitého W sedu. Pravé koleno večer začalo bolieť - bodavá bolesť pri sadaní a vstávaní zo sedu, po stranách kolena vnútri. Opuch nepozorujem. Sťahujem to elastickým obväzom. Čo by ste mi prosím doporučili na rýchlejšie vyliečenie (masti apod.)? Ďakujem
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    postižené místo chlaďte pomocí gelového polštářku a několikrát denně aplikujte Traumaplant mast. Vzhledem k uvedeným potížím je na místě nechat se vyšetřit lékařem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně