Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Polekova alergie

    Dotaz z 7. 3. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den jsem polekovy alergik ale presne nevi nikdo proc po infuzi novalgin apaurin dexamed a gvajacuran vysoky tlak otekly oblicej a vetsi cervene fleky jinak po anafiliktickym soku pred 10 lety a porad neco prosim piradte jake vysetreni potrebuji dekuji jsem alergicka skiiro na vse
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    čo sa týka alergie na tablety, tak jednoducho vaše telo je citlivé na dané účinné látky (poprípade pomocné látky) a ak chcete vediť prečo, tak to Vám poravdepdobne nikto nepovie. Takže neviem presne, na čo chcete poradiť vyšetrenie. S týmto problém by som sa v prvom rade obrátila na alergológa a ten spraví všetky potrebné vyšetrenia.

    S pozdravom Hutníková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně