Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Poslední dotaz

    Dotaz z 16. 1. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Ještě prosím jedna otázka jelikož mám uzkostnou poruchu moc se bojím, psala jste poprvé že remood a citrafleet nemá žádnou kontraindikaci, pak zase že vadí nějaké elektrolyty můj dotaz zní jak by mi to mohlo ublížit?Jako že bych zkolabovala, srdeční selhání? A co je možné pít abych ty latky doplnila
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Dobrý deň,

    pozrite, to nie je vyslovene kontraindikácia. Ja som len napísala, že je potrebné dávať pozor ak užívate SSRI. Nerovnováha elektrolytov môže spôsobiť nadmernú únavu, malátnosť, svalové kŕče, bolesti hlavy atď. Ale ak tu tabletu vysadíte, nič sa Vám nestane, takže sa môžete upokojiť, všetko bude v poriadku :)

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

     

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně