Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Potíže s trávením a zácpou u pětiměsíčního dítěte při krmení umělou výživou

    Dotaz z 29. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám syna 5M, kojím, ale dokrmuji UM. Dávám Beba comfort už od 3M. První měsíc byl bez problému, teď má velké zácpy a diskomfort. Když pije, párkrát si lokne, potom jde do praku, zrudne, strašně pláče. Má zácpy, bříško ho bolí. Probio i Espumisan dávám. Je možné, že UM už nevyhovuje? Děku
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, je to možné. Zkuste proto mléko vyměnit za BEBA EXPERTpro Sensitive či zkusit mléko jiného výrobce (např. Hipp).

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Problémy se zácpou

      Dobrý den, sem už zoufalá moje malá bohužel nemůže být kojena a tak sem musela dát umělé mléko, moje dětská doktorka mi řekla že mám dát Nutrilon tak sem ho dávala ale malinká měla po něm zácpu tak...

    • Uměla výživa

      Dobrý den , Používáme týden nutrilon comfort ,ale malá znej ublinkava a už 3den má zacpu a sama se nevykaka. Myslíte ze ji mužů koupit dnes amilk a zkusit dat ten? Muže po jen za tvrdnout a nebo neprdet?

    • Ublinkavani

      Dobry den,dcera ma 3 mesice a po vsech mlekach ublinkava nebo je cele vyblije.po netrilonu na ublinkavani ma prujem a po ostatnich koliku nebo je opet vyblije.zatim davame uh Te n comfot a ten nam zatim...

    Nejnovější otázky v poradně