Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Použití ušních borových kapek v nose

    Dotaz z 4. 11. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, omylem jsem si nakapala do nosu ušní borové kapky. Ihned jsem vypláchla vodou, ale stále to trochu pálí. Je to velký problém? Děkuji a pěkný den
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud Vás nos stále pálí, proplachujte ho mořskou vodou. Kdyby i nadále obtíže přetrvávaly, je vhodná konzultace s lékařem.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně