Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pragiola a těhotenství

    Dotaz z 21. 4. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, na úzkost a depresi užívám lék Zoloft 100mg 1x denně a k tomu Pragiolu 25mg 2 tablety 3 x denně. Nyní by jsme s manželem chtěli zkusit otěhotnět, ale nikde jsem se nedočetla, zda Pragiola vadí v těhotenství? Předem děkuji
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    Pragiola může přecházet přes placentu. Ženy v těhotenství smějí pregabalin užívat pouze je-li to nezbytné. Užívání Pregabalinu a Zoloftu v těhotenství je nutné konzultovat a dávkování eventuálně upravit s lékařem. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně