Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Přeléčení pneumokoka atb+teplota

    Dotaz z 7. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den , Po výtěrech z krku , mi byl zjištěn pneumokok . Jsem třetí den po dobrání atb . Dnes mi není dobře , mám 37,8 . Bolest hlavy, rýma. Přitom jsem už týden doma , není, kde bych se znovu nastydla . Je možné, že mohl pnemokok přežít ?
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    může se stát, že léčba byla nedostačující, proto doporučuji návštěvu lékaře.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • ATB a CRP v normě u astmatika

      Manžel se dlouhodobě léčí s bronch.astmatem. Od středy teplota do 38,00,, dva dny, od neděle silné zahlenění. Dle doporučení plicní lékařky aplikace atroventu 3x3 vdechy + 2x2 vdechy alvesco, dop. návš....

    Nejnovější otázky v poradně