Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Při olíznutí prstů s Kolodiem Forte: Je nutné se obávat?

    Dotaz z 10. 1. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Používala jsem kolodium Forte na prstech a zapomněla jsem na to. Během večerní jsem několikrát olízla prsty na kterých byla bílá vrstva po kolodiu... Bílá vrstva zmizela. Je to problém který mám řešit?
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.
    Na dotaz odpovídá
    Bc. Nikola Coufalová, DiS.
    Dobrý den,
    v případě, že kolodium již bylo bílé tj.zaschlé a necítila jste žádné štípání na jazyku, tak by mělo být vše v pořádku. 

    Nejnovější otázky v poradně