Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pridani doplnku stravy ku lekum

    Dotaz z 8. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,je mi 67 let a ráno beru Letrox,za půl hodiny po něm Prestarium,v poledne Sortis a večer Calcium/D3 a Pragiolu.Jako doplňky užívám dvakrát denně Omega 3. Chtěla bych ještě začít užívat Magnézium a Koenzym Q10.Kdy a s čím je,prosím,mohu kombinovat.Děkuji,
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    magnézium a koenzým Q10 sa môžu kombinovať so všetkými liekmi okrem Letroxu- tam je odporúčané ponechať aspoň 2 hodiny odstup. Magnézium sa podľa formy môže užívať aj viackrát denne, ak je potreba. Omega 3, magnézium, Calcium/D3 je odporúčané užívať po jedle alebo s jedlom. 

    S pozdravom Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně