Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Problém s paměti

    Dotaz z 3. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mohl bych se zeptat, co je dobré na paměť.?? Nebo co by jste mi doporučili ?? Slyšel jsem o hericium. Máte nějaké zkušenosti?? Děkuji.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    mezi nejpoužívanější přípravky, které podporují paměť patří piracetam (Geratam, Piracetam Al, Pirabene) nebo výtažky ginkgo biloby (Tanakan, Tebokan, Gingio...), případně doplněné o deriváty lecithinu, omega-3 kyseliny a vitaminy B a E (Acutil, Walmark GinkgoPrim, Ginkgo Pro Brain...). Zmiňovaný korálovec (Hericium) je nedílnou součástí čínské medicíny a lze ho též použít ke zlepšení paměti, koncentrace a kognitivních schopností.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně