Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Problémy po vysazení kortikoidů po deseti letech: Prudké návaly a obrovská únava

    Dotaz z 21. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, co dělat, pokud se mi i roky po vysazení kortikoidu (více než 10 let brani), dělá zle jako po vzeti kortikoidu? Prudké návaly, obrovská unava. Lékaři neřeší. Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    diagnostika takto přes monitor bohužel není možná, navíc nejsme lékaři. Vaše problémy mohou souviset například s hypofunkcí nadledvin, kdy se po vysazení kortikoidů funkce naledvin nemusela plně obnovit. Rovněž může být problém i v hormonální nerovnováze nebo chronickém či autoimunitním onemocnění. Doporučuji proto vyšetření nadledvinek, hormonů štítné žlázy a pohlavních hormonů.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně