Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Problémy s menstruací a možná souvislost s vynecháním antikoncepčního prášku

    Dotaz z 8. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, 2.4. Jsem dostala menstruaci a vždy ji mívám do neděle, ale dnes 8.4. jeste lehce špiním a bolí mě v podbřišku a v křížích? Čím by to mohlo být?Beru dlouhodobé antikoncepci,ale v posledním platicku před menstruaci jsem zapomněla vzít jeden prášek,ale nevim kdy.Mohlo by to nějak souviset?
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    ano, delší špinění může souviset se zapomenutou antikoncepcí, stejně tak s probíhajícím stresem, nemocí či jinými léčivy. Pokud špinění a bolesti neustoupí, nebo se naopak zhorší, navštivte gynekologa.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně