Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Prosím o informaci co by bylo dobré pro můj zdravotní stav,mám stále vysoké aslo,mám cukrovku ,štítn

    Dotaz z 16. 9. 2016 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Děkuji,vyšetření prokazuje že namám žádná ložiska.Měla jsem boreliózu,reugmatickou horečku,stafilokoka ,streptokokové angíny ,ale nemohou najít proč tak vysoké aslo.Používala jsem i laminine a houbu rejši a aloe.Děkuji
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký večer, pokud jste klinicky v pořádku a ostatní biochemické parametry (zejména CRP a sedimentace) se drží v normách, pak zvýšená hodnota ASLO pouze odráží produkci protilátek proti streptolysinu O na povrchu streptotoků. Výjimečně se léčí laboratorní nález, zejména se pozornost upíná na pacienta samotného. Doporučit lze pravidelné užívání probiotik (Lacidofil, Hylak forte, Biopron, Swiss Laktobacily, Probio-fix..). Vhodně se jeví kúra bakteriálními lysáty (Olimunovac, GS Imunostim, receptové Luivac, Broncho-Vaxom, Ribomunyl), které posilují slizniční imunitu a zvyšují obranyschopnost proti různým bakteriím včetně streptokoků. Jistě sledujte vývoj ASLO v čase. Loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    • ASLO

      Dobrý den. 3 mesice mám nesnesitelne bolesti nohou. Bylo mi zjistene vysoke ASLO-487. Neurolozka mi vsak nenapsala zadne leky. Jedine, co mi řekla, že si mám koupit kyselinu listovou. Berou se při tak...

    Nejnovější otázky v poradně