Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Prošlá spotřební doba

    Dotaz z 8. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.Užívala jsem kapky OTIPAX na zánět ucha,za pár dnů mi kapky zabrali tak jsem je přestala užívat ,ale momentálně se mi těžkosti vrátili a tak bych je chtěla znovu použít, ale na obale je napsáno spotřebujte do 14 dnů, jenže je mám otevřene už asi měsíc ,myslíte že je mohu použít.Děkuji.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, po uplynutí 14 dní daných výrobcom už kvapky nemusia byť sterilné, či sa môžu inak kvalitatívne znehodnotiť. Užívanie je v tomto prípade na vlastné riziko. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně