Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Prujem / barva

    Dotaz z 10. 12. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Resim ted od pondeli prujem a beru na nej leky Biopron forte 2x a Smectu v saccich 3x. Od vcerejska se prujem zmenil na pevnejsi trosku stolici ale je zluto hneda jako kdyby. Chtel jsem se teptat mam treba uz brat jen ten biopron nebo porad pokracovat i v te smecte? Beru i Pantomyl 1-0-1
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    pokud má stolice pevnou konzistenci, nemáte zvýšenou frekvenci vyprazdňování a Vaše potíže nejsou doprovázené horečkou, pokračujte již jen v užívání probiotik. Připomínám důležitost zvýšené hydratace (voda, ovocné či bylinné čaje, ředěné ovocné šťávy). Pokud by se Vaše potíže opět zhoršily, či by se dostavila horečka, kontaktujte lékaře.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně