Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • První příkrmy

    Dotaz z 14. 11. 2016 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, váhám a přemýšlím, mám 4 měsíčního chlapečka, kojím, ale myslím, že mu moje mlíčko nestačí uvažuji o příkrmu na trhu toho je spousta, nevím podle čeho vybírat, kamarádka mi doporučila mléko amilk, všude se píše o uhličitanech, které hodně přidávají do prvních sušených mlíček jek je to se složením u mlíčka Amilk. Děkuji
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, Amilk bifido mohu jenom doporučit, hlavně pro obsah probiotik, esenciálních mastných kyselin, nukleotidů, nebo železa ve speciální, velmi dobře snášené formě..Ve výčtu minerálů, které obsahuje, narazíte na uhličitan vápenatý. Kdyby jste měla zájem o podrobnější info, vznesu dotaz na oddělení privátní značky.. Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně