Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Rána na noze

    Dotaz z 16. 4. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Koupil jsem si u Vás na ránu na noze Aquacel Extra Ag plus. Nikde jsem se nedočetl po jaké době se má tento přípravek vyměnit a provést převaz. Děkuji za odpověď
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, Aquacel Extra Ag plus přiložne na opláchnutou a osušenou ránu tak, aby jeho okraje přesahovaly alespoň 1cm na neporušenou tkáň. Krytí na ráně může zůstat až 7 dní. Vyměňte ho však při vyčerpání absorpční kapacity. S přáním hezkého dne Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    • Raná na noze

      Dobrý den mám takový problém udělal se my na nártu puchýř který jsem omylem strhnul už to mám 14 dní a moc se to nehojí dávám na to každý den višňák poradila by stě my jestli je ještě něco co by my...

    • otevřená rána na palci u nohy

      udělala se mi otlačenina palci u nohy,vytvořil se tam puchýř v kterém byla krev praskl ale při nošení bot se vytvořil tom samém místě další který praskl a teď je tam hluboká rána která se nechce zahojit.

    • Doporučení masti pro léčbu rány na noze

      mam ranu na noze jakou mast mi muzete doporucit

    • léčba drobné chronické rány-asi bércového vředu na noze

      Na noze -holení kosti mám asi 2 roky nehojící se ránu-asi bercový vřed který léčím různými mastmi a roztoky/velikost nehtu od palce/např hema gel,actimaris gel a roztok atd ,suché hojení se strupem...

    • po ránu nateklé nohy

      Dobrý den, velmi mě začínají otékat nohy. Beru tyto léky: Letrox 1/2-0-0, Requip 8mg 2-0-0, Stacyl 1-0-0, Levodopa/Carbidopa 4 x 1, Kventiac 0-0-2, Torvacard 20 0-0-1, Piascledine 0-1-0, UNO 1-0-0. Není...

    • Pocit sevřených nohou ráno, úleva při chůzi

      Mam pocit jako bych kazde rano mela nohy kolem kotniku pres patu ovazane elastickým obvinadlem po chuzi me ten ocit prechazi k jakemu lekari s timto problemem

    • bolesti svalů nohou ráno po vstávání a odpoledne a večer často křeče v nohou

      Mohu užívat současně MOVit Energy Magnesium Malate 100 mg + B6 ráno (dopoledne) 1 tabl. a pozdě odpoledne Dr.Max Magnesium Gold + B6 také 1 tabl. Nepůsobí prosím proti sobě? Lze toto užívat dlouhodobě?

    • vzbudila jsem se ráno s nateklýma nohama a hrozně svědí

      Dobry den, vzbudila jsem se ráno s obouma nateklýma nohama a hrozně svědí..Nevíte čím by to mohlo být a co nato pomůže? Nevím o žádném zvláštním bodnutí..

    • bodnutí hmyzem

      Dobrý den, pred týdnem mě bodnul hmyz, nejsem si jistá jaký ale zanechal žihadlo ale větší než má včela. Cítila jsem štípanec na noze a pak na prstu jsem měla žihadlo. Ze začátku to bylo nateklé ale...

    • hniz v noze

      Dobrýden méla sem kuří oko začala sem si to kuří oko stranovat s ziletkou a ráno sem se probudila a zacalo me bolet noha a udělalo se mi na palec hniz co mi doporu cujete Prosím váz

    Nejnovější otázky v poradně