Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • přechod z bezlaktózové Beby na Colviu

    Dotaz z 10. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, prosím o radu, zda mohu přejít na bezlaktózové mléko Colvia, pokračovací mléko, když momentálně používáme bezlaktózovou Bebu. Synovi je 9. měsíců. Předem velice děkuji za odpověď. Marešová
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    v přechodu nevidím problém, mléka však nekombinujte.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Mohu přejít ze bezlaktózové Beby na Colvia?

      Dobrý den, prosím o radu, zda mohu přejít na bezlaktózové mléko Colvia, pokračovací mléko, když momentálně používáme bezlaktózovou Bebu. Synovi je 9. měsíců. Předem velice děkuji za odpověď.

    Nejnovější otázky v poradně