Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Saxenda a antibiotik

    Dotaz z 9. 10. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru saxendu jsem na deávce1,2ml.Teď jsem onemocněla a beru antibiotika Dalacin C 300. Dneska večer ukázalase teplota 38,8. Můžu brát do hromady Saxendu a Dalacin? Nebo musím něco vynehat? Nejsem alergická na žádné látky. Děkuji s pozdravem
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, medzi liekmi neboli zaznamenané interakcie, môžu sa súbežne užívať. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    • Saxenda a antibiotika

      Dobrý den, Mám na 6 dní nasazená antibiotika Augmentin. Jak se prosím snáší s lékem Saxenda, který užívám 5 týdnů a dnes mám přejít na nejvyšší dávku? Děkuji předem za odpověď.

    • Saxenda s antibiotiky Doxyhexal

      Dobrý den, užívám lék saxenda a dostala jsem antibiotika doxyhexal, je možné je brát společně nebo s nějakým rozestupem? Děkuji za odpověď

    • Kombinace Saxendy a Klacidu

      Dobrý den, užívám lék Saxenda a dostala sem antibiotika klacid, jde je brát společně nebo s nějakým časovým rozestupem? Děkuji za odpověď

    Nejnovější otázky v poradně