Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Současné užívání a kd, v čase brát?

    Dotaz z 25. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Beru. Prestarium neo combi 5mg / ale musím půlit protože po pár hodinách vám potom velmi nízký tlak okolo 100 na 55/.Godasal 1x,Neurobion,D3,Omega3,Vegapure,na neuropatii od LS páteře a kořenový syndrom mám brát Sirdalud 3x1,Diomax na cévy jsem dostala dárkem Ale už je toho moc asi?
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň,

    receptové lieky je potrebné užívať podľa schémy lekára (ráno-obed- večer). Prestarium Neo Combi je vhodné užívať chvíľku pred jedlom, Godasal vždy po jedle. Sirdalud je nezávislý na podaní s jedlom. Uvedené doplnky stravy je vhodné užívať po jedle, nevyžaduje to Neurobion. Ideálne okolo obeda, kedy je pravdepodobne najväčšie jedlo. Dajú sa rozdeliť aj rovnomerne počas dňa, aby sa znížilo prípadné dráždenie žalúdka. Špeciálne odstupy nie sú vyžadované. 

    S pozdravom S. Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně