Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • strach z létání

    Dotaz z 12. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den chcem sa spytat co odporucate pri strachu z lietania. Dakujem
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    na podobný dotaz odpovídala již kolegyně, proto na ni ráda odkážu: strach-z-letani

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Strach z létání

      Dobrý den, mám před sebou let na dovolenou. Bojím se výšky a letu, je lepší na uklidnění vzít si Neurol nebo Rivotril. Léky jinak žádné neberu. Moc díky,

    • strach z létání

      Dobrý den, co je dobré na strach z létání ? Letíme za 20hodin. Děkuji.

    • strach z létání

      dobry den 4.5.letime do tuniska aleletim uplne po prvi co delat abych se nebal co by ste doporucili deluji

    • Chronický dàvivý kašel a strach z létání

      Trpim roky davivymkaslem bez efektu nalecbu zhorsujici se stresem. Nyni potrebuji letea to je samo o sobe stres. Je moznenakombinovat prothazin a lexaurin?

    • Neurol a štítná žláza

      Dobrý den, mám strach z létání a doktor mi předepsal neurol 0,25 zapomněla jsem se zmínit že beru prášky na štítnou žlázu euthyrox 112. Samozřejmě se jedna jen o jednorázovku 1 prášek před odletem. Ještě...

    • Lexaurin

      Dobrý den ,jak dlouho před letem vzít lexaurin/bromazepam ,? Tak aby účinek vydržel Máme ho z důvodu strachu z létání.

    • Neurol a Kinedryl

      Dobrý denmohla bych si vzítkinedryl ohledně nevolnosti v letadle a zároveň neurol 0,5 kvůli strachu z létání? V jakémčasové odstupnosti a v jakém pořadí? Děkuji

    • Možnosti užívání krátkodobých léků proti letnímu strachu a stresu

      Dobrý den v úterý letím do zahraničí z důvodu strachu z letani jsem se dostala do velké tenze. Mohu brát krátkodobě rivotril pokud ano jakou dávku a nebo lexaurin. Dlouhodobě beru jen citalec 10 mg denně

    • Tlak v letadle

      Dobrý den,V letadle ve výškách mi tam tlak na hrudi a těžce se mi dýchá dech je krátký a kontrolovány mnou jinak bych snad zapomněladýcha.nevym zda je to hypoxie nebo co ale jinak zdravá jsem. Diky

    Nejnovější otázky v poradně