Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • střevní viroza

    Dotaz z 6. 12. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, rád bych se prosím zeptal ohledně střevní virózy. Ve středu jsem měl zvýšenou teplotu, zimnici, průjem a nevolnost. Od středy užívám smectu a s odstupem enterol. Po 2 dnech se sice cítím lépe, ale průjem přetrvává(méně často než ve středu). Mám užívat nadále smectu či už jen laktobacily?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    pokračujte v medikaci oběma přípravky. Dbejte na dostatečnou hydrataci (nejlépe ORS, Vodníček aj). Pakliže bude průjem i nadále přetrvávat, je třeba konzultovat zdravotní stav s lékařem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

     

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně