Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Svědění oka

    Dotaz z 18. 3. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, svědí mě v levém oku rohovka..Může to být náznak na zánět spojivek? Jaké kapky popř. mast mohu použit jako prevenci, aby se to více nerozjelo? Děkuji
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný

    Hezký den, lehké formy zánětu spojivek je možné zvládnout volně prodejnými přípravky. Používají se oplachy oka borovou vodou nebo kapkami v kombinaci s mastí (Ophthalmo-septonex, Ophthalmo-azulen). V případě úpornějšího zánětu (pomineme-li alergický či virový původ) nebo bakteriální infekce s projevem hnisavé sekrece bude zapotřebí urgovat lékaře. Brzký návrat k plnému zdraví přeje Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně