Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Těhotenské doplňky

    Dotaz z 2. 2. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem v 26.tt a užívám femibion 2. Z krevního obrazu jsem měla špatné hodnoty železa a byl mi předepsán Sideral Folic. Mohu společně užívat s Femibion 2? Nemohu se nějak “předávkovat”?Děkuji za odpověď.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    vzhledem k duplicitnímu obsahu některých vitmaínů není současné užívání těchto dopňků možné. Nadále tedy užívejte pouze jeden z nich. Pokud chcete i nadále užívat Fembion 2, je nutné volit jiné železo, bez obsahu dalších vitamínů. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně