Těhotenské vitamíny
Dobrý den, ano, doporučím Femibion nebo Pregnafolin, obsahují komplex vitamínů v doporučených dávkách pro těhotné a kyselinu listovou v dobře vstřebatelné formě. Od 12. týdne potom přidejte omega mastné kyseliny (Femibion 2, nebo Pregnafolin DHA). Loučí se Daniela
Podobné dotazy
Těhotenské vitamíny
Dobrý den, užívala jsem vitamíny Chytré miminko 1 methylfolát 3. generace. Chci se zeptat, zda je nějaký problém v tom, když teď v druhém trimestru začnu užívat Chytré miminko 2 Superfolin folát 4....
Těhotenské vitamíny
Dobrý den, doporučené užití těhotenských vitamínů Pregna-Plan je dvě tablety denně. Mohu tedy užít dvě najednou nebo je lepší rozdělit např. na ráno a večer? Děkuji.
Těhotenské vitamíny v 1. trimestru
Dobrý den paní magistro, chtěla jsem se zeptat, které těhotenské vitamíny byste mi doporučila v 1. trimestru? Je nějaký zásadní rozdíl mezi vitamíny Chytré miminko, Femibion či Calibrum? Předem děkuji za...
Tehotenské vitaminy
Dobrý den, mohu použivat ke Medpharma Kyselina listová 800 mcg i jiné vitaminy (popř jaké)pro těhotné v prvním trimestru dekuji za odpověď
Těhotenské vitamíny
Dobrý den, přítelkyně je po nádorovém onemocnění bez štítné žlázy. Momentálně je těhotná v 6tem týdnu. Otázka zní, těhotenské vitamíny s kódem, či bez jódu? Užívá thyroxine 175/200mg ob den. Děkuji za...
Těhotenské vitamíny v prvním trimestru
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda vitamíny Femibion 1 jsou komplexní a nemusím k nim brát už žádné jiné? Jako třeba C, D (kor teď na podzim).. mohu případně kombinovat s magne B6 a olejem z tresčích...
Tehotenske vitaminy, ktere?
Dobry den, minule tehotenstvi jsem brala vitaminy Chytre miminko. Nyni, kdyz jsem lekarnici zminila, ze mam od gynekolozky doporuceno brat 800mg kys. Listove nez znovu otehotnim, v lekarne mi rovnou na...
Tehotenske vitaminy
Dobry den, jsem nyni 8+3tt a celou dobu tehotenstvi plus 14 dnu pred uzivam Femibion 2. Vubec mi nedoslo ze to je od 13tt. Az nyni jsem si vsimla ze mam dvojku! Je to nejaky problem? Dekuji
Těhotenské vitamíny Pregnafolin 3 vs. kojící čaj
Mám během kojení užívat Pregnafolin 3 i kojící čaj? Nebo postačí pouze jedno?
Nejnovější otázky v poradně
Hromadný nákup opalovacích krémů SPF 50+ pro 150 zaměstnanců do 200 Kč za kus
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, mám za úkol zakoupit pro 150 zaměstnanců krémy proti slunci 50+, minimálně 150 ml, cena do 200,- Kč Děkuji za nabídky
- Magnesium Děti
Doporučení vhodného magnesia ve formě glycinátu pro desetileté dítě ve žvýkací či bonbónové podobě.
Dobrý den, pokládala jsem dotaz "prosím o doporučení, které magnesium pořídit pro desetiletou dceru, aby bylo ve formě glycinátu?" Jen doplním, že bych potřebovala, aby to byly žvýkací tablety, gumové...
Kombinace kortikosteroidů a nesteroidních antiflogistik: možnosti a rizika krátkodobého užívání.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možná kombinace kortikosteroidů a nesteroidních antiflogistik? Byť byla jen krátkodobá cca 6 dnů. Děkuji za odpověď.
Léky na zánět žil při užívání Xalerta: Možnosti a doporučení.
Dobrý den přeji,beru léky na ředění krve xalerto,jaký lék si mohu vzít na zánět žil.
Užívání doplňku Cemio Odvodnění & detox při současném užívání Furonu
Dobry den. Mohu brat tento doplněk stravy,když užívám Furon. Cemio Odvodnění & detox 60 kapslí . Děkuji za odpověd.
Kompatibilita čaje s grepovou příchutí při užívání Lipertance, Indapamidu a Rilmenidinu.
Dobrý den.Uzivam lipertance c 3, indapamid stada a rilmidine teva. Čaj piju jedinene fat burner grep- zajímá mě zda nevadi, že má grepovou příchuť,v čaji je obsaženo 5 % grepoveho aroma. V lékárně mi...
Místa na vyšetření cholesterolu v Pardubicích: Kde hledat?
Prosím kde v Pardubicích si mohu dát vyšetřit cholesterol.
Opruzeniny v tříslech
Jak na opruzeniny v tříslech? Výrazně červená kůže,narušená struktura, bolestivost. Namazáno silnou vrstvou zitenaxu. Nic jiného nemám doma k dispozici. Prosím poraďte co v těchto vedrech dělat?
Kompatibilita KSM-66 Ashwagandha s léky na vysoký tlak
Dobrý den ,sestra bere léky na tlak je vhodné k temu užívat i tento produkt? Ksm 66 ashwagandha ,za jakoukoliv odpověď moc děkuji
Alternativní formy rutinu: sypké směsi, cucací tablety či rozpustné přípravky pro snadné užívání
Dobrý den, doporučíte prosím nějaký rutin, ale aby to nebyly tablety? Mám problém s polykáním. Jakoukoliv formu, sypké, cucací, do vody atd.. Moc děkuji