Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Těhotenství

    Dotaz z 9. 1. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, chtela bych se zeptat jestli muzu byt tehotna, 14.11 jsem mela chráněny styk ( antikoncepce Bonadea, kondom a k ejekulaci nedoslo ) , mam spatne trávení a citim pohyby v brisku ( kruci tam menstruace na 7 denní pauze normalne prisla, ale zacla jswm spinit asi o dva dny driv nez normalne..
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    jestliže užíváte pravidelně antikoncepci, partner měl kondom (nedošlo k jeho prasknutí) a nedošlo ani k ejakulaci, těhotná být nemůžete.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně