Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Těhotenství

    Dotaz z 16. 3. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru HA. Minulý měsíc jsem měla divnou menstruaci(16-21.2) a šla jsem na gyndu 19.2 mi dělala ultrazvuk ,23.2.- 8dní po začátku ms mi braly krev a vyšlo, že nejsem těhotná. Nyní mám den zpoždění, ale tt negativní.. Je možnost, že bych byla těhotná a krev by to minulý měsíc neodhalila?
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, obraťte se na gynekologa, který těhotenství potvrdí či vyvrátí..Případně opakujte test za pár dní (hladina HCG hormonu bude vyšší kdyby jste byla těhotná). Držím palce, Daniela

    Nejnovější otázky v poradně