Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Těhotenství

    Dotaz z 3. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, s partnerem meli jsme chraneny sex, udelal se do kondomu ale steklo to na me a pohlavni organy, 2 dny pred tim mela jsem postinor a ted jsem krvacela a mam menstruaci. Menstruaci bych mela dostat cca za 1,5 tydnu. Muzu byt tehotna?
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    nepravidelné krvácení může být způsobeno užitím tablety Postinor. Jestliže měl partner kondom a semeno vyteklo z kondomu až po vytažení penisu z pochvy, k otěhotnění by nemělo dojít (jestliže kondom nebyl poškozen). Avšak pokud se menstruace nedostaví v očekávaném čase (může to být způsobeno i užitím tablety Postinor), pro klid duše si udělejte i těhotenský test.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně