Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • tlak jednoho oka

    Dotaz z 9. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,užívám kapky monopost již tak 3 měsíce,ale ted mám problém s levým okem,bud mě lehta pod vickem,nebo mám takovy jako tlak a mám ho i více podrázděny, pravé v pořádku ,tlak jsem měla v očích 21
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    terapii Monopostem zkuste doplnit o umělé oční slzy (aplikujte do očí pravidelně, 3krát denně). Mezi jednotlivými přípravky dodržte alespoň 20 minut rozestup. Budou-li potíže přetrvávat, konzultujte potíže s lékařem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně