Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • TLAKOMĚR

    Dotaz z 29. 11. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    DOBRÝ DEN,PROSÍM VÁS MUŽETE MĚ PORADIT NĚJAKÝ KVALITNÍ PAŽNÍ TLAKOMĚR PRO STARŠÍ LIDI. S JEDNODUĆHOU OBSLUHOU,KTERY MĚŘÍ PŘESNĚ.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, kompletní přehled tlakoměrů, které nabízíme najdete na tomto odkazu: https://www.drmax.cz/zdravotnicky-material-a-diagnostika/tlakomery. Ze zkušenosti bych Vám doporučila sáhnou po značce Hartmann, případně Omron. Pro starší pacienty je lepší vybírat tlakoměr s větším displejem, se signálem pípnutí o změření, s univerzální manžetou (případně zjistit, zda se dá dokoupit i jiná velikost) a případně adapterem do sítě. S přáním hezkého dne Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    • Vadný tlakoměr

      Jak lze vrátit tlakoměr.Koupil jsem si tlakoměr a ten měří nepřesně. Naměřil mě 220 na 115.Můj původní naměřil 137 na 72.

    • Vhodný tlakoměr

      Dobrý den, prosím o informaci. Jsem starší osoba 76 let,mám vysoký tlak a jsem po oblaci srdce.Tlakomery na zápěstí, které mám doma měří nepřesně. Uvažuji o zakoupení tlakoměr zn. Omron, je několik...

    • Tlakoměr

      Je rozdíl u tlakoměru na měření tlaku na zápěstí a tlakoměr na měření na paži

    • MALÝ A LEHKÝ TLAKOMĚR

      Prosím o radu - potřebuji na cestu přibalit tlakoměr, a vzhledem ke kapacitě zavazadla do letadla by se mi hodil co nejmenší a nejlehčí. Prosím, můžete mi poradit kvalitní malý a lehký přístroj? Zápěstní...

    • Chci koupit vhodný tlakoměr

      Dobrý den, váhám mezi tlakoměrem Veroval duo control medium a large a zajímalo by mě, čím se liší, jestli názvy znamenají nějak odlišnou velikost, velikost paže? Děkuji

    • Jsou tlakoměry i na recept?

      Jsou tlakoměry i na recept?

    • Přesný tlakoměr

      Dobrý den.chci si u vás koupit tlakoměr, který bude co nejpřesnější. Váhám mezi BraunExact Fit3, Omron X3 Comfort nebo co mi poradíte. Moc děkuji

    • tlakoměr

      Dobrý den, koupila jsem novýtlakoměr na zápěstí, ale mému pertnerovy se na displeji pořád objevuje jen lo. A přitom mě změří tlak úplně normálně. Nevíte kde by mohl být problé? Děkuji

    Nejnovější otázky v poradně