Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Tvrdnutí břicha ve 37 tt

    Dotaz z 23. 4. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mohu užit jednu sumivou tabletu magnézia od dr.maxe? Jsem ve 37tt a břicho mi začalo hodně tvrdnout.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, Magnesiumse používá v průběhu těhotenství na utlumení děložní činnosti (tvrdnutí břicha), ale zhruba 5 týdnů před porodem je dobré již Magnesium vysadit. Děloha tak bude mít čas začít optimálně pracovat a chystat se na porod. Konkrétní datum vysazení si potvrďte s Vaším lékařem. Loučí se Daniela

    Nejnovější otázky v poradně