Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • /úbytek na váze.

    Dotaz z 12. 7. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    V únoru mi bylo po odběrech krve oznámeno,že mám zvýšený cukr v krvi,ale na léky to není.Okamžitě jsem vynechala z jídelníčku všechna sladká jídla a začala užívat nejdříve Diamizin 2krát denně a pak vzhledem k lepší ceně Glucea tablety. Od února do července jsem zhubla 6 kg.Je to vpořádku ? Děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    váhový úbytek je nutno zohlednit vzhledem k výchozí váze, výšce a věku. Došlo-li k eliminaci sladkých pokrmů, jedná se o zcela přirozený jev. Není-li Vaše BMI pod 19,5 (BMI= hmotnost (kg)/ výška2) lze považovat váhový úbytek něco málo přes kilogram za měsíc jako zdravé hubnutí.

    Loučí se

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně