Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ustni voda

    Dotaz z 17. 7. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, chtela bych se zeptat, zda-li ustni voda a jeji uzivani skodi detem, nebo ne? Je to pouze reklama, nebo opravdu pomaha?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    je-li správně použita a zvolena, neškodí. Dítě musí být ve věku, kdy je schopno samo vykloktat a veškerý obsah úst vyplivnout.  Ústní voda sama o sobě není dostatečné ošetření dutiny ústní. Pokud jsou zuby správně a pečlivě vyčištěny, není třeba ji používat. Jedná se pouze o doplnění péče o dutinu ústní (základ tvoří kartáček, jednosvazkový kartáček na dočištění, mezizubní kartáčky a zubní pasta).

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně