Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání Duphastonu při nepravidelné menstruaci a zvýšeném homocysteinu

    Dotaz z 25. 1. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, nevadi užívání Duphastonu 16.den cyklu az 25. den cyklu jednu tabletu kvuli nepravidelné menstruaci ale mam vysoký homocystein? Muze to byt problem?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Dobrý den,

    užívání Duphastonu (dydrogesteronu) 16.–25. den cyklu při zvýšeném homocysteinu obvykle nepředstavuje problém, pokud nejsou přítomny další rizikové faktory trombózy a pokud je homocystein současně řešen (vitaminy skupiny B). Jedná se však o velmi individuální záležitost, kterou doporučuji konzultovat přímo s ošetřujícím lékařem, který zná váš zdravotní stav.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně