Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • užívání Euthyroxu, Helicidu a Kinito

    Dotaz z 30. 1. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru pravidelně kinito, euthyrox a helicid. Brala jsem ráno euthyrox společně s helicidem po 30 min kinito po dalších 30 min jsem se mohla najíst. Nyní mi v lékárně řekli, že nemohu brát helicid a euthyrox společně,ale euthyrox a za 30 min. společně helicid a kinito po 30 min se najíst.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    tomuto tématu se již podrobně věnoval kolega, abych se neopakovala, přikládám odkaz na jeho odpověď: kombinace-leku. Jenom dodám, že Helicid obsahuje omeprazol a Letrox stejnou účinnou látku (levothyroxin) jako Euthyrox.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Užívání Kinito a Helicidu v kombinaci s malým množstvím alkoholu – možné reakce a doporučení.

      Dobrý den, nové užívám kombinaci Kinito a Helicid 2 x denně na reflux. Jaká je prosím reakce s malým množstvím alkoholu,jedná se mi o výjimečně situace. Děkuji za odpověď

    • léky

      Dobrý den, mám dotaz ohledně kombinace léků , helicid, kinito, tasectan, pangrol, espumisan, a Neurol. Mohu tyto léky užívat kolikrát denně.. Děkuji

    • Časový odstup Euthyroxu a Helicidu

      Dobrý den. Ráno dlouhodobě užívám Euthyrox 112. V jakém časovém odstupu užívat Helicid 20mg, aby neby ovlivněn účinek Euthyroxu? Děkuji za odpověď.

    • Špatné polykání

      Dobrý den, špatné polykání mi způsobuje zánět jícnu způsobený potravinovou alergii. Byla mi nasazena Emanera 1-0-1, Kinito 1-1-1 a zyrtec. Opravdu IPP mohou pomoci v mem případě? Jak užívat kombinaci...

    • Helicid a Euthyrox

      Dobrý den, na léčbu refluxu mám předepsaný Helicid 20. Aktuálně mi na endokrinologii předepsali Euthyrox 50. Oba léky mám užívat ráno nalačno, s jakým rozestupem mám léky užívat? Nebo je možné je brát...

    • DoxyHeal s Helicidem a Euthyroxem?

      Dobrý den,chtěla bych se zeptat na kombinaci léčiv. Dnes jsem dostala na 10 dní 1 tabletu denně antb DoxyHexal. Který se má užívat s jídlem,avšak 3x denně před jídlem beru Gapulsid a ráno i Helicid a...

    • Kombinace léků

      Dobrý den, beru pravidelně Euthirox (ráno) a HA. Nově jsem dostala Nolpazu (2xdenně) a Kinito(3xdenně). Je tato kombinace léků v pořádku a jak to mám ráno brát? Děkuji za odpověď.

    • Kombinace helicid,imunoglukan a eutyrox, kdy užívat

      Ráno eutyrox nalačno, kdy brát helicid, bylo mi doporučeno na noc a kd, brát imunoglukan když ho též beru večer?

    • Kombinace

      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli si mužů dat ibalgin, když užívám helicid a kinito. Děkuji

    • Je Bezpečné Užívat Kapičky Gynex s Léky Glucophage, Euthyrox a Helicid?

      Dobrý den. Mohu prosím užívat kapičky Gynex s léky Glucophage, Euthyrox a Helicid? Předem moc děkuji.

    Nejnovější otázky v poradně

    • Potíže se zvracením po napití

      Dobrý den chtěl bych se zeptat od čtvrtka co se napiju hned vyzvracim jaké prášky proti tomu potřebuju

    • Kontraindikace Xarelto 15mg při užívání Alavis Maxima

      Dobrý den, existuje nějaká kontraindikace s lékem Xarelto 15mg při užívání přípravku Alavis Maxima TRIPLE BLEND Extra silný? Děkuji za odpověď.

    • Psychické problémy při vysazování Medrolu

      Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice

    • Výběr vhodných probiotik

      Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...

    • Biseptol a dieta

      Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji

    • Dlouhodobé trávicí obtíže

      Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...