Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Už podruhé zyvseny cukr v krvi

    Dotaz z 5. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den byla sem podruhé na krvi stim že celý víkend sem nic neměla sladkeho jen na večeři dva rohlíky a druhý den sem sla na krev a stále.mam zvýšený cukr kole. 5,80čím vším to může být ?prý půjdu na kontrolní odběry za 3měsíce ale.co do té doby to musím úplně dát pryč cukr ? Jsem z toho na nervy
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    na podobnou otázku již v minulosti odpovídal kolega, proto posílám odkaz na jeho odpověď: Mírně zvýšený cukr.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Průjem a tmavá stolice.

      Dobrý den, poslední dobou trpím průjmem. Dnes mne zaskočil již podruhé, ale tentokrát jsem si všiml, že se mezi normálním, okolním zbarvením vyskytla i poněkud větší, hodně tmavá skvrna. V poslední době...

    Nejnovější otázky v poradně