Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užití antikoncepce o 5h dříve

    Dotaz z 12. 1. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, obvykle beru antikoncepci (Regulon) v 6.30h ráno, včera ráno jsem z rozespalosti spolkla tabletu z opačného konce balení a večer v 1 ráno měla pocit,že jsem tabletu nespolkla vůbec a užila ještě jednu. Mám si teď vzít další (dnes v 6.30)či ne,když jsem tabletu užila před 5 hodinami?Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    ak ste užili tabletu ráno o 1, tak o 6:30 už ďalšiu tabletu neužívajte a pokračujte až nasledujúci deň v rovnakú dobu ako stále. Pre istotu sa tento cyklus chráňte aj inou metódou bariérovej antikoncepcie, aj keď by spoľahlivosť antikoncepcie nemala byť narušená.

    S pozdravom Štupáková  

    Nejnovější otázky v poradně