Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • užívám denně 1 tabletu cca 19 dní a mám po těle vyrážku, která dost svědí

    Dotaz z 14. 4. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Vyrážka je na stehnech, ruce, prsa a rozlézá se. nikde není napsané tato možnost, chvíli mi trvalo než jsem na to přišla. Co na to aby to zmizelo? fenistyl nepomáhá, ještě to není potvrzené lékařem, ale asi čekám miminko
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, nepíšete, co užíváte, ale předpokládám, že se jedná o alergickou reakci na léky. V první řadě bych se poradila s lékařem, jestli je možné léky vysadit, případně nahradit jiným preparátem. Lokálně lze použít Uriage Pruriced gel a na pokožku aplikovat víckrát denně minerální vodu Uriage ve spreji na uklidnění svědění. Když nejste těhotná, lze užívat antihistaminika (Zodac, Zyrtec,..), alergickou reakci pomáhá tlumit i vápnik (šumivé tablety).Držím palce, Daniela

    Nejnovější otázky v poradně