Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání Broncho Vaxom

    Dotaz z 8. 1. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, syn dostal v listopadu od alergologa Broncho Vaxom.Den po té onemocněl , dostal antibiotika a my jsme užívání odložili, než se uzdraví. Jenže se nemoci stále opakují a nyní má syn zase horečky a už třetí antibiotika. Můžeme začít s tímto lékem i za takového stavu? Dekuji za odpověď
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, užívání antibiotik či nemoc nejsou překážkou pro terapii Broncho-Vaxomem.
    S pozdravem
    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně