užívání hlohu
Dobrý deň, užívanie hlohu sa neodporúča pri liečbe vysokého krvného tlaku (antihypertenzíva), s ostatnými liekmi neboli inetrakcie potvrdené, je teda možné užívanie. S pozdravom, Sabina Lazorová
Podobné dotazy
Užívání některých léků a čaje z hlohu
Dobrý den mohu užívat čaj z hlohu když beru lék na tlak cosyrel, anopyrin na ředění krve a torvacard neo děkuji za odpověď
Čaj z Hlohu - délka užívání
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho mohu užívat čaj z Hlohu.Pijí ho 2 měsíce 3x denně a tlak se snížil do normálu (126/87, jde mi hlavně o ten dolní), mám pokračovat v jedení Optitenzinu, ten se...
Užívání čaje z hlohu při léčbě Thyrozolem
Dobrý den, ráda bych zda je možné při užívání léku Thyrozol pít čaj z květů hlohu? Trpím hyperthyrozou a bývám dost nervózní, dočetla jsme se, že čaj z hlohu uklidňuje a pomáhá právě na zvýšenou funkci...
Současné Užívání Léku Dretacen a Tinktury z Hlohu
Dobrý den, lék na epilepsii dretacen a tinktura z hlohu, může se užívat současně?
Mohu pít čaj z hlohu při užívání Triplixamu a Betaloc ZOK?
Dobrý den užívám leky triplixam 10mg/2,5/5mg a polovinu betaloc zok 25mg , chtěl bych se zeptat jestli bych mohl pít čaj z hlohu? Dekuji
Můžu Užívat Hloh Současně s Léky
Dobrý den. Chtěla bych si nasušit hloh ale potřebuji vědět, jestli ho můžu užívat současně s léky Stacyl100.. mg prenessa 4.mg půl tabletky a Detralex. Děkuji za odpověď.
Kombinace hlohu a Tritace
Mohu brát hloh ráno a večer tritace na tlak děkuji
Kombinace léků na tlak a hlohu
Dobrý den. Beru betalog 1.0.1 a copten 0.0.1. mohu k tomu pít čaj z hlohu? Děkuji
hloh a léky na snížení krevního tlaku
Dobrý den, může se užívat čaj z Hlohu obecného při užívání těchto léčiv :Betalog , Atoris,Prenessa a Stacyl ? Děkuji za odpověď
Nejnovější otázky v poradně
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.
Užívání METHIONIN KOMPLEX při současné medikaci a brániční kýle
Dobrý den,mám brániční kýlu,padají mi vlasy doporučeno užívání METHIONIN KOMPLEX..MOHU UŽÍVAT PROSÍM.Užívám léky CONCOR,ELIGUIS,PROPANORM,ATORIS,VALDOXAN RIVOTRIL,EUTHYROX...
