Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání lecithinu v těhotenství

    Dotaz z 29. 1. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat na Váš názor ohledně užívání Lecithinu 1325 mg (Walmark) v těhotenství, zda byste ho doporučila nebo raději ne. Pokud ano, kolik tablet denně je vhodné užívat? Momentálně začínám 2.trimestr. Moc děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

     Dobrý den, obecně lecitin prospěšný v období těhotenství je. Většina výrobců má ale v příbalovém letáku uvedeno, že doplněk stravy není vhodné pro těhotné a kojící. Konzultujte proto radši s vaším gynekologem, jestli je nutné doplňovat a v jaké dávce. Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně